Shromáždění členů

21. - 22. března 2024

Hotel Buchlov, Polesí 297, Buchlovice Hotel

U jednoho z největších, nejstarších a současně nejkrásnějších hradů na Moravě.

Tentokrát zavítáme do stylového hotelového areálu Buchlov, který je umístěn jen pár metrů od hradeb oblíbeného moravského hradu Buchlova. Budovy hotelu obklopené loukami a lesy ubytování v centrální části přírodní rezervace Chřiby (místní název Buchlovské hory), v samém srdci moravského Slovácka.

Zarezervovali jsme pro Vás ubytování, ke kterému, stejně jako k celému Shromáždění členů a odbornému programu, se registrujte do 20. února zde. Více informací naleznete v připojené pozvánce.

Odborný program, na kterém stále ještě pracujeme, bude složen ze tří témat: živá půda, invazní rostliny a alternativní druhy, oborová výuka na vysoké škole – co nabízí škola a co potřebuje praxe.

Část programu, která je letošní novinkou, záleží na Vaší aktivitě. Pod názvem Pecha Kucha Night (budete-li all right) jsme 21. března večer vymezili prostor pro vaše krátké prezentace (délka 6 minut, prezentace 20 slidů). Prezentace patří do námi-vámi oblíbené aktivity Členi členům. Podělte se se svými kolegy o poznatky z vydařených či nevydařených realizací, zážitky se zákazníky, zkušenosti se zajímavými technologiemi či mechanizací…Pouze upozorňujeme, že tento blok není určen pro prezentace obchodního charakteru, naši milí a vážení obchodní členové mají možnost se prezentovat formou banneru či stolku.

Více o tom, co je Pecha Kucha zde. Podobný formát jsme si vyzkoušeli při vyhlašování výsledků Park roku 2023 a osvědčil se a my věříme, že naši členové jsou dostatečně kreativní…

Těšíme se na shledanou s Vámi v Buchlově, prosím, registrujte se včas, máme zarezervovanou celou kapacitu ubytování, kterou nám budou držet pouze do 20. února 2024.

Pozvánka Shromáždění členů 2024

REGISTRACE

buchlov (6)buchlov (7)