Shromáždění členů

Shromáždění členů Svazu zakládání a údržby zeleně
22. března 2023

Místo rovnováhy v srdci Česka


Vážení a milí kolegové,


pro Shromáždění členů jsme v roce 2023 vybrali místo ležící údajně v geografickém středu České republiky, https://www.hotelkouty.cz/. Konferenční hotel na Vysočině, postavený ve dřevě v souladu s přírodou, ubytování s neskutečnými výhledy, ať už v pokoji nebo chatce.
Konferenční technika i internet, ale mobil bez signálu. Sport, oddych a nerušená zábava, protože v okolí nestojí jediný dům. Ubytovat se budete moci v hotelu nebo v lesních apartmánech. Ve zvoleném termínu může být buď začínající jaro nebo tuhá zima anebo něco mezi tím. V každém případě nejsou žádné jarní prázdniny, které by vám mohly bránit v účasti. 

Odborný program (22. března od 10 do 13 hod)
Ing. David Hora: Strukturální substráty, biouhel, technologie používané při výsadbě stromů
Martin Pospíšil: Výroba biouhlu a jeho vlastnosti. biouhel https://prauhel.cz/
Ing. Marie Bartíková, Ph.D., současná situace choroby a škůdci  https://www.fytopatolog.cz/

Shromáždění členů (22. března 14.00 -18:00) 
Kromě obvyklých bodů, jako je zpráva o činnosti a hospodaření za uplynulý rok a program činnosti a rozpočet na rok následující nás čekají volby do Představenstva (4 mandáty) a Kontrolní komise (1 mandát). Proto vás vyzýváme ke kandidatuře!
Na programu bude také diskuse o změně vizuální identity, případně i názvu Svazu zakládání a údržby zeleně, protože to byl jeden z úkolů na rok 2022.  

POZVÁNKA [PDF, 1011.98 kB]

REGISTRACE

 

  hotel kouty   690